EFCNI

Обов'язки

Виконуючи прийняті на себе забов'язання, Medela бере участь в долгостроковому розвитку таких галузей, як медецина на охорона навколишнього середовища. докладніше

Недоношені діти

Medela understands the importance of human milk for the best possible development of premature babies. This is why Medela helps provide premature infants with human milk for as long as possible. докладніше

Посилання

EFCNI logo
EFCNI logo

Європейська організація по догляду за новонародженими дітьми (EFCNI)

Європейська організація по догляду за новонародженими дітьми являє собою мережу національних організацій, що займаються наданням допомоги батькам недоношених дітей в Європі. Мета організації полягає в оптимізації обміну інформацією між різними країнами, а також у поданні їх інтересів на міжнародному рівні.

Приблизно 10% всіх дітей у Європі з'являються на світ раніше терміну. У наступні кілька років зміни в суспільстві будуть призводити до підвищення цього показника. Такі фактори, як пізня перша вагітність, багатоплідна вагітність і професійний стрес, підвищують ризик передчасних пологів.
Будь-яка дитина, що з'явився на світ до 37-го тижня, вважається недоношеним. Чим раніше народжується дитина, тим менше розвинені його органи. Саме тому рівень смертності серед недоношених дітей дуже високий.

Компанія Medela надає підтримку EFCNI, а також бере активну участь у діяльності цієї організації, займаючись виготовленням продукції, спеціально розробленою для самих маленьких дітей.