З Calma дітям не доведеться міняти природні навички харчування. При використанні Calma - як і при грудному вигодовуванні - дитина отримує молоко тільки тоді, коли створює вакуум.
-
- усміхнений малюк з соскою Calma від компанії Medela
Чому саме Calma?
Результати наших останніх досліджень, що проводилися спільно з вченими з Університету Західної Австралії, показують, що для успішного грудного вигодовування необхідний вакуум. Малята дуже рано засвоюють просту істину: грудне молоко тече тільки тоді, коли вони створюють вакуум. Природний спосіб смоктання потребує інтенсивної роботи!
Звичайні соски сприяють закріпленню неприродних навичок
Коли Ви даєте своєму малюкові пляшечку зі зцідженим грудним молоком і звичайною соскою, він вчиться іншій техніці, відмінної від тієї, що він використовує під час смоктання грудей. Зціджене молоко саме тече з соски і не зупиняється, коли дитина намагається зробити паузу або вдихнути. Через це маля починає давитися, крім того, у нього можуть виникнути труднощі з диханням.
-
- Соска для грудного молока Calma від компанії Medela
Calma - найкраща соска для Вашого малюка
Calma - чудове рішення для мами, яка шукає кращу соску, що дозволяє годувати малюка грудним молоком. Соска Calma була розроблена на основі результатів наших досліджень, проведених спільно з вченими з Університету Західної Австралії. Calma дозволяє малюкам смоктати, ковтати і вдихати тим способом, який вони засвоїли у материнських грудей. Саме це дає право вважати її ідеальною соскою для немовлят, яких годують зцідженим грудним молоком. Годуєте Ви грудьми або використовуєте соску Calma, для вступу грудного молока дитині доводиться створювати вакуум. Коли малюк робить паузу, потік молока зупиняється - як і при годуванні груддю.
З ідеальною соскою для грудного молока Calma Ваша дитина в безпеці
Як і при звичайному грудному вигодовуванні, Ваш малюк може P>
Посилання
- Гомес С. Ф. (2006). Поверхнева електроміографія лицьових м'язів при природному и штучному годуванні немовлят. Педіатрічній журнал (Ріо-де-Жанейро), 82 (2), 103-109
- Найквіст К. Х. (2001). Поведінка недоношених ДІТЕЙ Під годину грудного вигодовування в Перші Дні життя. Електроміографічне Дослідження. Acta Oaediatrica, 90 (6) 658-663
- Мізуно К. и Уєда А. Зміна манери смоктання: Перехід від заспокійливого смоктання до насичує Під годину годування грудьми та з пляшки. Педіатричні Дослідження, тому 59, № 5, 2006 р.
- Геддес Д. Т., Кент Дж. Сі., Мітулас Л. Р. и Хартманн П. Є.. (2008). Рух мови та внутрішньоротовий вакуум у немовлят Під годину годування грудьми. Раніше Розвиток людини 84:. 471-477
- Geddes, DT, Sakalidis, VS, Hepworth, AR, Макклеллан, HL, Kent, JC, Лай, CT и Гартмана, П.Є. (2011) рух язика в порожнині рота, вакуум доношених ДІТЕЙ Під годину годування грудьми и годування з експериментальних сосок, Який випустили молоко Під вакуумом тільки. Раннього розвитку 88: 443 - 449.