Часті питання про Preemie

Часті питання про Preemie

 • 1. Чим відрізняється принцип дії Preemie +?


  Класичні дослідження показали, що ритм смоктання немовляти залежить від кількості молока. Якщо молоко прибуває повільно, немовля смокче груди швидко, а коли потік молока тимчасово переривається, малюк робить паузи. У ранній післяпологовий період можна зцідити лише невелика кількість молозива, а під час годування потік молока буває різним. Програма Preemie + створювалася таким чином, щоб схема її роботи була аналогічна манері смоктання грудей новонародженим немовлям. Ця схема має велике значення, оскільки мами, змушені користуватися тонометром, не відчувають подібного впливу з боку своїх малюків - недоношених або знаходяться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених (ОІТН). 15-хвилинна процедура складається з 3 різних фаз і пауз, що нагадують ті, що робить доношена дитина в перші дні після свого народження.

 • 2. Чому цей метод не можна застосовувати у всіх молокоотсос?


  Мамам здорових доношених дітей немає потреби використовувати програму Preemie +, якщо у них є можливість годувати грудьми з перших днів після пологів. Ми закликаємо таких матерів годувати своїх малюків в цей час винятково грудьми і користуватися Symphony тільки при необхідності.

 • 3. Чи існують обставини, при яких цей новий метод може бути протипоказаний?


  Ми рекомендуємо застосовувати метод Preemie + тільки тим матерям, діти яких народилися недоношеними або знаходяться в ОІТН. Ці мами повинні використовувати метод Preemie + лише до тих пір, поки їм не вдасться три рази поспіль зцідити 20 мл молока з обох молочних залоз. Ми не вивчали вплив цього методу на мам доношених дітей або на жінок, які використовували метод довше рекомендованого терміну.

 • 4. Як довго мама повинна продовжувати користуватися цим методом, якщо вона не зцідити 20 мл молока?


  Якщо мама 3 рази підряд не зцідити по 20 мл через 5 днів після пологів, вона повинна переключитися на програму Standard 2.0 і застосовувати молокоотсос в звичайному режимі.

 • 5. Чому програма Preemie + починається з 1 краплі?


  Одна крапля для програми Preemie + означає той же рівень вакууму, що і 3 краплі для програми Standard 2.0. Цей більш високий рівень вакууму був обраний з тим, щоб мами використовували тиск, достатній для стимуляції грудей.

 • 6. Почему сцеживание начинается сразу же?


  На початкових етапах обидві програми дуже схожі. Саме тому мама, яка застосовує будь-яку з цих програм, може користуватися молокоотсосом ще до того, як зробить свій вибір.

 • 7. Чому оригінальне дослідження охоплювало три групи?


  Одна з цих груп відчувала програму Preemie +, а потім - експериментальну підтримуючу програму замість програми Standard 2.0. Компанія Medela не збирається виводити на ринок цю експериментальну підтримуючу програму. Тим не менше в публікації оригінальних досліджень будуть фігурувати всі три групи.

 • 8. Чи можна вважати Preemie + всього лише стимулюючої програмою?


  Ні, програма Preemie + являє собою поєднання стимуляції, зціджування і пауз, які максимально нагадують манеру смоктання грудей доношеним дитиною в ранній післяпологовий період, до встановлення другої стадії лактації.

 • 9. Чому процедура триває всього 15 хвилин?


  Preemie + не є програмою зціджування. Цей 15-хвилинний період був обраний тому, що саме стільки часу смокче груди доношена дитина, а також для того, щоб гарантувати його придатність для мам з недоношеними дітьми, змушених користуватися тонометри. Однак при необхідності мама може використовувати цю програму досить часто - наприклад, 8-10 разів на день.

 • 10. Що робити, якщо у мами після зціджування по програмі Preemie + груди все ще сповнена молока?


  Деякі мами можуть стикатися з набухання молочних залоз. З цією проблемою можна впоратися за допомогою холодних або теплих компресів. Також можна частіше застосовувати програму Preemie + або спробувати скористатися Symphony 2.0.

 • 11. Звідки походить назва Preemie +?


  У більшості матерів, які використовують цю карту, діти недоношені. «+» Вказує на мам, чиї діти з якихось причин знаходяться в ОІТН. Цей плюс також означає поєднання програм Preemie + і Standard 2.0 - ефективне, раціональне та зручне для мам, які змушені користуватися тонометри.