Проблеми зі здоров'ям

Спеціальні пристосування для годування

Ми даємо Вам можливість допомогти Вашій дитині, коли йому потрібна додаткова підтримка при годуванні грудним молоком. докладніше

Специальные приспособления для кормления

Часом Вам доводиться стикатися з особливими ситуаціями. У Вас або Вашої дитини можуть виникнути проблеми зі здоров'ям; Ви можете бути розлучені зі своєю дитиною і турбуватися про його стан. Але навіть в таких важких умовах Ви можете почати або продовжити грудне вигодовування або зціджування свого молока. Грудне вигодовування і Ваше молоко забезпечують оптимальне харчування і дають інші переваги Вашому маляті - навіть тоді і особливо тоді, коли він потребує спеціального догляду.

Проблеми зі здоров'ям малюка

Якщо Ваша дитина народилася з ущелиною губи або піднебіння, якщо у нього є неврологічні порушення або інші проблеми зі здоров'ям, грудне молоко буде кращою доступною для нього їжею. І тільки Ви можете надати йому це молоко. Лише в дуже рідких випадках дитині зовсім не можна давати грудне молоко або не можна годувати його одним грудним молоком.

Проблемы со здоровьем мамы

Багато хто думає, що мати, що має проблеми зі здоров'ям, не може годувати грудьми. Це не так. Припинення грудного вигодовування під час хвороби показано лише в окремих випадках - найчастіше жінці набагато легше годувати грудьми, ніж іншим способом.

Грудне вигодовування заощаджує час і сили. У більшості випадків є можливість підібрати препарати, не протипоказані при грудному вигодовуванні. Якщо трапилося так, що Ви захворіли, слід постаратися підібрати таку схему лікування, яка дозволила б продовжити годування грудьми. Іноді буває необхідно тимчасово перервати грудне вигодовування, проте після перерви його можна відновити.

У таких ситуаціях потрібно звернутися за допомогою до лікаря або спеціаліста по грудному вигодовуванню.