Гігієна і догляд за сосками

Проблеми з грудьми і сосками

Цілий спектр засобів по догляду за грудьми від компанії Medela дозволить Вам знайти практичні рішення для подолання проблем з грудним вигодовуванням і дбайливого догляду за грудьми і сосками. докладніше

Проблемы с грудью и сосками

Вам не потрібно особливим чином мити груди перед годуванням або після нього. Просто обполосніть груди чистою водою, приймаючи щоденний душ або ванну. Уникайте засобів, пересушують або ушкоджувальних шкіру. Не використовуйте для очищення сосків і ареол мило або антисептики - вони роблять шкіру сухою, що може привести до появи тріщин.

Вже під час вагітності залози Монтгомері, навколишні сосок, починають виділяти жирову бактерицидну мастило. Найкраще, щоб дану функцію виконувало саме це природна речовина.

Після годування Ви можете зцідити декілька крапель молока, ніжними рухами втерти їх у шкіру і дати висохнути. Якщо Ваша шкіра дуже суха або пошкоджена, Ви можете нанести на соски і ареоли невелика кількість очищеного натурального пом'якшує кошти на основі ланоліну (наприклад, PureLan). Бюстгальтер і вкладиші повинні пропускати повітря. Відмовтеся від бюстгальтерів з синтетичної підкладкою.

Годування груддю не повинно бути болючим. Якщо Ваші соски болять або запалюються, проконсультуйтеся з фахівцем по грудному вигодовуванню.