Типи сосків

Анатомія молочних залоз

Революційні дослідження спростували переконання, що існували 150 років докладніше

Анатомия молочных желез

Проблеми з грудьми і сосками

Цілий спектр засобів по догляду за грудьми від компанії Medela дозволить Вам знайти практичні рішення для подолання проблем з грудним вигодовуванням і дбайливого догляду за грудьми і сосками. докладніше

Проблемы с грудью и сосками
grafic normal, flat and inverted nipple
grafic normal, flat and inverted nipple

Ще до народження дитини Вам необхідно визначити тип своїх сосків. Існує кілька різновидів сосків. Вони можуть бути маленькими, великими або витягнутими, плоскими або втягнутими.

У більшості випадків соски будь-якого типу не вимагають особливого поводження. Пам'ятайте, що дитина потребує грудному, а не в «сосковой» вигодовуванні. Часто навіть плоскі і втягнуті соски не створюють жодних проблем, якщо малюк здатний добре взяти груди. Проте деякі види сосків дитині буває важко захопити, і часом доцільно витратити якийсь час на корекцію плоских або втягнутих сосків, щоб малюку було легше брати груди.

У Вас є можливість визначити, чи не є Ваші соски плоскими або втягнутими. Акуратно стисніть ареолу приблизно в трьох сантиметрах за соском. Нормальний сосок виступить вперед, а втягнутий - западе.

Якщо у Вас плоскі або втягнуті соски, Ви можете спробувати сформувати їх, використовуючи формувачі сосків (не плутати з накладками для годування). Формувачі сосків носять під бюстгальтером, тому він повинен бути на розмір більше звичайного, щоб це пристосування зручно розмістилося в ньому. Формувачі сосків можна використовувати під час вагітності або після пологів. Якщо Ви вважаєте, що у Вас плоскі або втягнуті соски, зверніться за порадою до свого консультанта по грудному вигодовуванню.